KOMBİ AKSESUARLARI

Kış boyunca ailenizin konfor ortamında ısınmasını sağlamak için kombi temizliği, bakımı veya petek temizliği haricinde bir takım aksesuarlar da daha konforlu bir yaşam alanına destek olabilir.

KABLOSUZ ODA TERMOSTATI

Odanın belirli bir sıcaklıkta tutulmasını sağlayan oda termostatı, kombi ile haberleşerek kombinin gereksiz yakıt tüketmesini önler. Denizli'de kombi20 tarafından sunulan oda termostatları kablolu veya kablosuz olarak üretilmektedir. Kombi ile iletişimin sorun olacağı noktalarda kablolu, diğer şartlarda wifi kablosuz oda termostatları önerilir. Belirlenin değerde sabit duran oda sıcaklığı, aynı zamanda insan sağlığı konusunda da katkı sağlamaktadır.

  • Gereksiz oda ısılarına ulaşılmasını önler.
  • Belirlenen konfor sıcaklığında sabit ısıtmaya imkan tanır.
  • Tüm marka ve model kombilerle uyumludur.

  • Denizli kablosuz oda termostatı satış ve montajı için bize ulaşın.

TERMOSTATİK VANA

Termostatik vana radyatörlerin (peteklerin) sıcak su girişine bir adet takılan, oda sıcaklığını istediğiniz derecede tutup size konforlu bir ortam sunan ve aynı zamanda doğalgaz (ısınma) faturanızdan da tasarruf yapmanızı sağlayan iki parçadan oluşan bir cihazdır; bu parçalar “algılayıcı sensör (radyatör termostatı)” ve “termostatik vana gövdesi”dir.

İstenilen oda sıcaklığı termostat üzerindeki skala yardımıyla ayarlanır, oda sıcaklığı ayarlanan değere gelince eksenel termostatik vana üzerindeki pimi yavaş yavaş (oransal) iterek su akışını kısar ve vanayı kapatarak radyatörün gereksiz yere ısı yaymasını önler.

APARATLAR

Isıfan kalorifer peteklerinin üzerine kolayca monte edilebilen hava yönlendiricisidir. Bildiğiniz gibi ısınan hava yükselir. Kalorifer peteklerinin içerisinde ortam ısıtması yapılması esnasında ısıtılan hava Isıfan sayesinde yaşam alanlarına doğru yönlendirilir.

Böylece ısıyı perde ile duvar arasına hapsetmek yerine ihtiyacınız olan alana yönlendirmiş, ısı kaybını önlemiş ve ısıtma giderlerinden tasarruf edilmiş olur. Isıfan şık tasarımı sayesinde peteklerinize şık bir görüntü kazandırdığı gibi, üzerindeki buhar kapları sayesinde havanın kurumasını engeller ve tabi nem dengesini korur.

Isıfan havayı doğrudan odanın içerisine yönlendirdiğinden, perde ve duvarlar sürekli tertemiz kalır. Perde ve duvarların çabuk kirlenmesine engel olur, perdelerinizin kullanım süresini uzatır.

RANDEVU OLUŞTUR
BİZE ULAŞIN

Adres
Yenişehir Mah. Şht. Pyd. Çvş. Tuncay Özçoban Cad.
Merkezefendi / DENİZLİ

Telefon
0538 318 95 65

E-Posta
[email protected]

Bizi Takip Edin
Facebook
Instagram