DENİZLİ KOMBİ SERVİSİ

Her cihaz gibi kombiler de beklenmedik zamanlarda arıza yapabilir. Denizli'de Kombi Servisi konusunda deneyimli kombi20 ekibi size bir telefon kadar yakın.

KOMBİ TAMİRİ

Kombiler genellikle doğalgaz ile çalışır. Bu nedenle kombi tamiri, kombi bakımı işinin ehli ve resmi olarak belgelendirilmiş teknisyenlere yaptırılabilir. Bunun dışında herhangi bir ustanın kombiniz üzerinde işlem yapmanısa izin vermeyiniz. Bu daha sonraki aşamalarda önemli risklere yol açabilir.

Denizli'de Kombi Servisi kombi20 kombi tamiri ve sorunların hızlı çözümü konusunda sizlere destek sunmaktan mutluluk duyar.

TÜM MARKA VE MODELLER

kombi20 Denizli kombi tamir bakım hizmetlerinde belgelendirilmiş teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Her marka ve model kombi tamiri konusunda da işinin ustası özel servis ekibimiz, sorunlarınıza hızlı çözümler üretmeye hazırdır.

  • Kombi sistem parça kontrolü ve değişim.
  • Petek parçalarının kontrolü ve temizliği.
  • Filtre ve genel sistem kontrolleri.

YEDEK PARÇA

kombi20 olarak elimizden geldiğince fazla yedek parçayı stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Özellikle kombilerin yoğun çalıştığı sert kış koşullarında müşterilerimizin olası arızalarda soğuk ile başbaşa kalmaması için çabalıyoruz.

Her marka ve model kombiler için yedek parça konusunda sizinleyiz.Değişim gerektiren parçalarda anında değişim veya temizlik gereker parçalarda temizlik, revizyon işlemi gerçekleştiriyoruz.

RANDEVU OLUŞTUR
BİZE ULAŞIN

Adres
Yenişehir Mah. Şht. Pyd. Çvş. Tuncay Özçoban Cad.
Merkezefendi / DENİZLİ

Telefon
0538 318 95 65

E-Posta
[email protected]

Bizi Takip Edin
Facebook
Instagram